1. 2011. május 20-21-22. a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Hangszerészképző Szakközépiskola 20 éves alapítása évfordulójának megünneplése.

2. 2011. április vagy május hónapban buszkirándulást szervezünk Erdélybe, ahol a szászrégeni hangszergyártást szeretnénk megismerni, valamint kapcsolatot szándékozunk kialakítani a „Román Hangszerész Szövetséggel”.

3. 2011. júniusában a Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskolában a két szövetség együttműködésében megrendezésre kerülő hangszerkiállításon veszünk részt.

4. 2011. júl.17-aug. 18-ig a Mezőgazdasági Múzeumban rendezendő Kézműves Kiállításon veszünk részt.

5. Nyáron Szlovákiában, Pöstyénben rendezik a III. Folklór Fesztivált, mely nemzetközi népi hangszer kiállításon 1 fővel veszünk részt vendégként.

6. 2011. szept.16-18 között kerül megrendezésre a „Violino Arvenzis” IV. Nemzetközi Hegedűkészítő Verseny Szlovákiában, Zsolnán, melyre reményeink szerint a magas nevezési díj ellenére több tagunk részvételére számítunk.

7. 2011.szept.30-okt.2. között kerül megrendezésre a "Cremona Mondomusica" nemzetközi kiállítás, melyen a Hangszerész Szövetség önálló standdal kíván megjelenni.

8. 2011. október „Hangfoglaló” kiállítás és vásár, ezen is aktívan részt kívánunk venni.

A programok részletes ismertetői, az eredeti felhívások és kiírások dokumentumai megtalálhatók lesznek honlapunkon. Tagjainkat minden eseményről időben email-ben is értesítjük. Várjuk tagtársaink jelentkezését és aktív részvételét programjainkon, melyhez Hangszerész Szövetségünk lehetőségeink szerint minden segítséget megad.

Magyar Hangszerész Szövetség

Elnöksége