A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara idén 13. alkalommal hirdeti meg a „MAGYAR KÉZMŰVES REMEK” elismerő cím elnyerésére kiírt országos pályázatát.

A pályázat benyújtási határideje:  2015. augusztus 15.

A Magyar Kézműves Remek kiállításnak 2015. szeptember 23-27-ig az Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár Keretében a Hungexpo ad otthont.

A rendezvény idén a Magyar Turizmus Zrt.-vel együttműködve valósul meg.

A korábbiakhoz hasonlóan most is kérjük a kamarák titkárainak, valamint a két Kollégium tagjainak együttműködését a pályázat sikere érdekében. Az OMÉK-on való megjelenés remélhetőleg nagy látogatottságot biztosít és új piaci lehetőségek megteremtését segíti elő a díjazottak számára. Reméljük, hogy a nagyközönséggel történő közvetlen találkozás segítségével tovább szilárdíthatják pozíciójukat, hozzájárulva a hazai turizmus értékeinek bővítéséhez.

A részletes pályázati felhívást, illetve a kitöltendő pályázati adatlapot levelünkhöz mellékeltük, amelyek a www.mkik.hu  honlapunkról (közvetlenül a http://mkik.hu/hu/magyar-kereskedelmi-es-iparkamara/cikkek/magyar-kezmuves-remek_9-81609

címről) is letölthetőek.